APLINK BENDROJO NAUDOJIMO KONTEINERIUS ATLIEKŲ DĖTI NEGALIMA, kadangi atliekos turi būti sudėtos į konteinerius, kad vežėjai galėtų užfiksuoti atliekų pakėlimą.

GRIEŽTAI į bendrojo naudojimo komunalinių atliekų konteinerius negalima mesti : žaliųjų atliekų, pavojingų atliekų (šiferis, padangos, mašinų detalių ir t.t.), stambiagabaritinių atliekų, statybinių atliekų.

Žaliosios atliekos turi būti kompostuojamos arba nedidelis jų kiekis yra surenkamas apvažiavimo būdu pagal grafiką (atliekos turi būti sudėtos į maišus), turint didesnį žaliųjų atliekų kiekį jas NEMOKAMAI galima priduoti žaliųjų atliekų aikštelėse.

Stambiagabaritines atliekas – yra pastatyti stambiagabaritiniai konteineriai mūsų sodų bendrijoje (Pavasario gatvės gale prie buvusio Dituvos ofiso) arba turint didesnį kiekį priima NEMOKAMAI stambiabaritinėse aikštelėse. Šitų konteinerių yra 3, jie išvežami beveik kasdien, kai yra pripildomi.

Padangas – 5 padangas žmogus gali priduoti NEMOKAMAI stambiagabaritinėje atliekų aikštelėje.

Šiferį, statybines atliekas– turi priduoti į sąvartyną. 

Tie asmenys, kurie čia gyvena nuolat ir moka mokesčius už atliekų išvežimą gali išsiimti savo individualų konteinerį, kuris bus laiku tvarkingai išvežtas (konteineris išduodamas NEMOKAMAI, ir dar gausite du rūšiavimo konteinerius).